Maximálna odbornosť, maximálna spoľahlivosť – to je RE/MAX Attractive. Onedlho bude už 10 rokov čo zastupujeme záujmy zákazníkov, vždy sme ponúkali a ponúkame aj dodnes čo najširšiu škálu služieb – začína náš rozhovor Zuzana Kovalcsiková, majiteľka realitnej kancelárie RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Kancelárie, ktorá na základe jej produkcie sa stala za rok 2016 najproduktívnejšou kanceláriou v celoslovenskej sieti a môže sa pýšiť putovným pohárom. Avšak od svojho založenia na celoštátnej úrovni sa vždy umiestňovala medzi prvými tromi najlepšími.

"Na Slovensku sme začali v ekonomicky ťažkom období. S neustálou kvalifikáciou, prácou a starostlivosťou sa nám podarilo dosiahnuť spoznať verejnosťou značku RE/MAX. Množné číslo sa používa preto, lebo bez manažéra kancelárie Štefana Mátisa a ďalších, dobre vyškolených kolegov s výborným zmyslom pre obchod by sa to určite nepodarilo. Myslím si, že nasledujúci údaj hovorí sám o sebe: zatiaľ čo v roku 2009 sme predali 80 nehnuteľností, v roku 2016 sme realizovali viac ako dvojnásobok, 195 predajov nehnuteľností!

Záujmy našich klientov sme sa snažili vždy vnímať ako našu prioritu, poskytnúť im všetku technickú, ekonomickú a právnu pomoc, aby klient nemusel strácať čas s papierovaním, ale len vyberaním tej pravej nehnuteľnosti. Navyše naša webová stránka, ktorá funguje už dlhé roky, je veľmi užitočná pre tých, ktorí majú záujem o kúpu, predaj a prenájom. Pozitívna spätná väzba našich partnerov a údaje o návštevnosti našej stránky tiež potvrdzujú to, že sa oplatí navštíviť webovú stránku našej kancelárie: www.re-max.sk/attractive ".

To, že v kancelárii v Dunajskej Strede sa vytvoril dôveryhodný a profesionálny tím potvrdzuje nielen spokojnosť zákazníkov, ale aj spokojnosť manažmentu RE/MAX -u. Vyhrali sme mnoho ocenení doma aj v zahraničí. Keď sme v roku 2008 začínali, stali sme sa druhou najlepšou novootvorenou kanceláriou na Slovensku. Neskôr v roku 2012, ako majiteľka kancelárie som bola poctená s tým, že ocenenie "Broker Owner of the Year – Multi Office Network" som mohla prevziať v Spojených štátoch amerických, v Las Vegas pred 5000-ovým publikom zo 70-ich krajín. Touto cenou odmenili výkon roku 2011 (spomedzi majiteľov kancelárií na celom svete toto ocenenie udeľujú ročne iba jednému okrem USA a Kanady). Naša kancelária na Slovensku je od začiatku medzi prvými tromi, ale od roku 2014 sa každým rokom zlepšuje a dosahujeme čoraz lepšie umiestnenie. V roku 2016 sme sa stali najlepšou kanceláriou Slovenska." - povedala pani majiteľka.

Mnoho ľudí si vyberá nehnuteľnosť pre svoje bývanie len raz v živote, preto je najlepšie prenechať túto prácu na správnych profesionálov! Kontaktujte nás na adrese: RE/MAX Attractive, Hlavná 28/7, Dunajská Streda, telefón:+421 31 550 55 55, e-mail: attractive@re-max.sk alebo na webovej stránke: www.re-max.sk/attractive. Staňte sa aj Vy našim partnerom! Chceli by ste sa stať členom najúspešnejšieho slovenského tímu RE/MAX? Neváhajte a prihláste sa! Príďte medzi nás!

Napísali o nás